اجرای برنامه توسط گروه جهادی قرآنی درون مناطق سیل‌زده آق قلا+تصویر

به گفته خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس گروه جهادی قرآنی باهمت سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ و اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت کشور راهی مناطق سیل‌زده آق‌قلا درون استان گلستان شدند. 

این گروه به قصد اهدای هدایای مؤسسات قرآنی به آسیب‌دیدگان و اجرای برنامه‌های قرآنی درون آق‌قلا مستقر و درون آن اساتید، قاریان و فعالان قرآنی چون رحیم قربانی، مهدی ساعد، خسرو امینی، اصغر برومند، رمضانعلی گلستانی، مهدی حاجی‌محمدی و جمعی از اعضای گروه تواشیح و همخوانی محمد رسول الله (ص) و تعدادی دیگر از قاریان، حافظان و گروه تواشیح مؤسسه قرآنی نورالهدی مازندران حضور داشتند که ایام حضور خود درون این مناطق به اجرای برنامه‌های متنوع قرآنی و اهدای جوایز و هدایای قرآنی به هموطنان آسیب دیده پرداختند.

 

 

اجرای محافل قرآنی، برگزاری مسابقات حضوری درون میان کودکان و نوجوانان و اجرای گروه‌‌های هم‌خوانی و تواشیح از جمله برنامه‌های این گروه بود که این عزیزان هدایا و کمک‌هایی هم به مردم آسیب‌دیده تقدیم کردند.

مشارکت درون پاکسازی منازل و معابر آق‌قلا از گل‌ولای به جا مانده از سیل و حضور درون مصلای نماز جمعه شهرستان آق قلا از دیگر برنامه‌های جهاد‌گران قرآنی درون آق‌قلا بود.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *