احیای جلسات خانگی قرآن کریم با همت دارالقرآن نفحات+تیزر

به گفته خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس؛ دارالقرآن نفحات‌القرآن درون ادامه برنامه‌های آتش به اختیار و جهادی و درون راستای لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به جلسات تلاوت و آموزش قرآن به عموم مردم جلسات دوره‌ای خانگی قرآن کریم را برگزار می‌کند.

این جلسات قرار هست به صورت ماهانه درمنازل قرآن‌دوستان و با محوریت تلاوت قرآن و تصحیح روخوانی و تفسیر و مفاهیم آیات الهی برگزار شود. البته درصورت استقبال علاقه‌مندان این جلسات به صورت هفتگی برگزار می شود.

مسیر برگزاری جلسات هم مانند کرسی‌های تلاوت هست، به این صورت که باید فعالان قرآنی ازبرای برگزاری جلسه قرآن درون منازلشان عنوان آمادگی و دارالقرآن نفحات هماهنگی‌ و دعوت را ازبرای برگزاری این جلسه انجام می‌دهد.

 

 

دارالقرآن نفحات القرآن طی سال‌های فعالیتش حدود ۴۰۰ کرسی تلاوت قرآن کریم برگزار کرد که درون این محافل قاریان ممتاز و میان‌المللی قرآن کریم به تلاوت پرداختند، همچنین از ویژگی‌های این محافل این هست که وجه و هدیه‌ای بابت تلاوت به قاریان قرآن پرداخت نمی‌شود. توجه به موضوعات و اتفاقات روز جهان اسلام و کشور و تقدیم ثواب تلاوت‌ها به روح شهدا و یا آسیب‌دیدگان بلایای طبیعی و… از دیگر ویژگی‌های کرسی‌های تلاوت هست.

علاقه‌مندان به برگزاری این کرسی‌های تلاوت می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳ تماس و ازبرای برگزاری جلسه قرآن درون منازلشان عنوان آمادگی‌ کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *