تلاش گروهی برگ برنده سازندگان «ارمغان تاریکی» بود

به گفته خبرگزاری فارس، آرش مجیدی برگزیده بهترین بازیگر درون سومین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم به خاطر گیم درون مجموعه تلویزیونی «ارمغان تاریکی» گفت: جشنواره‌ها می‌توانند مسیر خوبی را درون راستای سنجش سلیقه مردم ایجاد کند. رای مردم به آثار تلویزیونی بسیار ارزشمند هست چراکه هر بازیگری جدای از ارائه گیم خوب درون قاب تلویزیون، منتظر رای و نظر مخاطبانش هم می‌ماند تا از سوی آن‌ها مهر قبولی را دریافت کند.

وی درون خصوص رقابتی بودن جشنواره و ایجاد انگیزه ازبرای نقش آفرینی بهتر اظهار داشت: تلویزیون با ساخت آثاری شاخص و ایجاد فضا‌هایی بکر می‌تواند مجموعه تلویزیونی‌های فاخری را تولید کند که درون آن وقت هست که می‌تواند حس رقابت را هم درون بازیگران و هم درون فیلمسازان ازبرای شرکت درون جشنواره‌ها ایجاد کند و این حس رقابت می‌تواند تولیدات با کیفیتی را ازبرای تلویزیون به ارمغان آورد.

این بازیگر درون خصوص چگونگی ماندگار شدن مجموعه تلویزیونی «ارمغان تاریکی» عنوان کرد: «ارمغان تاریکی» سریالی دست اول درون تلویزیون بود با تصویری متفاوت، آن را از دیگر آثار مجزا و مخاطبان را مجذوب خود کرده بود. تداعی کردن حس و حال عجیب آن دوران سبب شد مردم خودشان را درون آن فضا حس کنند و همه این المان‌هاست که می‌تواند یک اثر را متفاوت کند.

وی ادامه داد: مجموعه تلویزیونی «ارمغان تاریکی» متشکل از گروهی یک دست و همدل بود که همگی پا به پای هم برایش زحمت کشیدند و تلاش کردند تا آن دوران به درستی به تصویر کشیده شود از گریم و پوشش گرفته تا بازیگری و اکسسوار صحنه؛ همه و همه از یکپارچگی خوبی برخوردار بود و تداعی کننده همان دوران که این یک دستی‌ها منجر به همزاد پنداری مخاطبان می‌شد که این خود برگ برنده‌ای برایمان بود. همه این‌ها مسیر را برایمان روشن ‌کرد تا به آن هدف اصلی که تایید مخاطبان هست، برسیم و امروز خوشحالم که این اثر همچنان درون ذهن مردم زنده هست.

مجیدی درون ادامه با اشاره به سختی‌های این اثر، بیان کرد: هر کاری به طبع سختی‌های خودش را دارد و همیشه به عنوان بازیگر تلاش کردم تا از آن‌ها به خوبی عبور کنم حال و هوای متفاوت این کار و درک آن روز‌ها و شرایط سبب می‌شد تا از زاویه دیگری به آن نگاه کنم و گیم را به مخاطب منتقل کنم که مختص همان دوران هست. به طوری که قدری تعلل می‌کردم به طور حتم از سوی مخاطبان پس زده می‌شدم؛ به همین خاطر تمرکز روی گیم‌ام را باید مدیریت می‌کردم تا حق مطلب ادا شود.

وی درون خصوص وظیفه تلویزیون درون تولید آثار و جذب نگاه مخاطبان تصریح کرد: این روز‌ها وظیفه تلویزیون ازبرای تولید مجموعه تلویزیونی‌هایی شاخص و با کیفیت به نسبت گذشته دشوار‌تر و سنگین‌تر شده هست تا بتواند نگاه مخاطبان را با وجود ماهواره‌ها و فضای مجازی به خود جلب کند. ازبرای این جلب نظر باید ژانر‌های متفاوتی را درون این قاب به تصویر بکشد تا این تنوع بتواند مفید فایده واقع شود، مثلا مجموعه تلویزیونی «بانوی عمارت» یکی از آن مجموعه تلویزیونی‌هایی بود که توانست با استقبال خوبی مواجه شود و این استقبال به دلیل فضا‌های خوب تصویر و بازیگران خوبش بود. باید تولیدات این شکل آثار درون تلویزیون رونق گیرد تا مخاطبان پای تلویزیون بنشیند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *