توضیحات بازیگر جایگزین «سری دِیوی» درون کلیپ «رسوایی»

به گفته خبرگزاری فارس به نقل از تایمز آو ایندیا، «مدهوری دیکسیت» هنرپیشه معروف بالیوودی درمورد مشکلات فقدان یکباره «سری دِیوی» و جایگزینی وی درون کلیپ «رسوایی» ساخته «آبیشِک وارمان» سخن گفت.

مدهوری درون مورد مرگ ناگهانی سری دِیوی گفت: «همه‌چیز بطور ناگهانی اتفاق افتاد و اینچنین شرایطی را اصلا پیش‌بینی نکرده بودیم و کاملا شوکه شده بودیم. از یک سمت ضایعه فوت این هنرپیشه و از سمت دیگر عجله فیلمسازان ازبرای ادامه کار شرایط بغرنجی به وجود آورده بود. و من به عنوان یک آدم و پس به عنوان یک هنرپیشه و نقشی که بلافاصله باید ایفا می‌کردم و فیلمنامه همه و همه با هم جمع شده بود و سبب استرس شدید ازبرای من شد و پذیرفتن این مسولیت بسیار دشوار بود.»

پس از اینکه «مدهوری» نقش «سری دِیوی» را پذیرفت، «جانوی کاپور» فرزند هنرپیشه درگذشته، از مدهوری بخاطر تقبل نقش مادرش تشکر کرد و گفت:  «صمیمانه از مدهوری بابت ایفای نقشی که قرار بود مادرم گیم کند سپاسگزارم. این کلیپ آبیشک وارمان خیلی به احساس و علاقه مادرم نزدیک بود ازینرو من، پدرم و خواهرم خوشی، بابت این لطف و پذیرش نقش از مدهوری تشکر می‌کنیم که اکنون بخشی مهمی ازین کلیپ زیباست.»

مدهوری همچنین به زودی با کلیپ «تمام دشمنان» ساخته «ایندرا کومار» درون کنار «آنیل کاپور»، «آجای دوِن»، «ریتیش دشموک» «آرش وارسی» و «اِشا گوپتا» درون ۲۲ فوریه بر پرده سینما ظاهر می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *