خبرگزاری فارس امروز ۱۶ ساله شد

خبرگزاری فارس ـ حوزه رسانه: ۱۶ سال پیش درون سال ۱۳۸۱، درست درون همین روز شکوهمند به این معنی ۲۲ بهمن، خبرگزاری فارس پا به عرصه اطلاع‌رسانی و رسانه‌ای کشور گذاشت و الان از بیست و سومین بهار انقلاب درون سال ۱۳۸۱ ۱۷ سال گذشته و خبرگزاری فارس درون سال‌های پایانی دهه دوم حیات خود به پرمخاطب‌ترین خبرگزاری کشور تبدیل شده هست.

رسانه‌ای که درون سال‌های ملتهب و پر فراز و فرود سیاسی ابتدای دهه ۸۰ حیات خبری خود را شروع کرد و درون سال پر تنش انتخابات ۸۸ و سال‌های فتنه‌آلود پس از آن نقش روشنگری و مقابله با فتنه‌گری رسانه‌ای جریان‌های ضدانقلاب و اپوزیسیون را به خوبی ایفا کرد. درون پس این سال‌ها ولی آنچه همواره مورد تاکید تمام مدیران ادوار خبرگزاری بوده نگاه حرفه‌ای و دقیق به خبر و تعهد به سرعت، دقت، صحت و جامعیت درون منتشر شدن اخبار ازبرای مخاطبان وفادار و حرفه‌ای خبرگزاری بوده هست.

فارس امروز درون طلیعه هفدهمین سال فعالیت خود رویکرد اجتماعی و فرهنگی را سرلوحه حرکت خود قرار داده و درون این مسیر به بسترهای تازه اطلاع‌رسانی به خصوص شبکه های ارتباطاتی و رسانه‌های اجتماعی اهتمام ویژه‌ای داشته هست. مسیر‌اندازی رسانه تازه با عنوان «فارس پلاس» درون سال‌های گذشته، تأسیس سامانه «فارس من» به عنوان پل ارتباطی مردم ایران با مسئولان و مقامات ارشد کشور، توجه ویژه به قالب‌های ویدیویی و چند رسانه‌ای طراحی و اجرای سامانه‌های تازه و قالب‌های نوین خبری که درون ماه‌های آتی رونمایی می شود، همگی حاصل همین رویکرد تازه هست.

فارس همچنین با درک شرایط حساس انقلاب و مسائل جامعه ایرانی، رویکرد تازه «خبر خوب» را درون قالب نگاهی تازه و امید قسمت به نحوه اطلاع‌رسانی و تولید خبر به عنوان یکی از محورهای اصلی فعالیت خود قرار داده هست خبر خوب به مثابه یک تولید رسانه‌ای واقع بینانه، امیدبخش، اصلاح‌گر و البته انقلابی درون مقابل راهبرد کینه‌توزانه رسانه‌های ضدانقلاب و اپوزیسیون خارج نشین درون سیاه‌نمایی همه دستاوردهای انقلاب اسلامی و پیشرفت‌های کشور و تاریک نشان دادن همه زوایای جامعه ایرانی تعریف شده هست. راهبردی که با پشتوانه مطالعاتی و مستدل، مورد تایید دانشمندان علوم ارتباطات و صاحبان تجربه وتخصص رسانه‌ای کشور قرار گرفته هست.

طراحی و پیاده‌سازی قالب گرافیکی تازه صفحه اصلی و تمام صفحات داخلی خبرگزاری، اصلاح قالب‌های محتوایی سایر خروجی‌های خبرگزاری به خصوص حساب‌های کاربری فارس درون شبکه‌های اینستاگرام، تلگرام و توییتر؛ افزایش تولید درون حوزه صدا و تصویر و بازتولید اخبار و گفته‌های ویدیویی نیز از دیگر دستاوردهای خبرگزاری درون ماه‌های گذشته هست.

فارس به عنوان فرزند ایران و رسانه تراز انقلاب اسلامی رویکرد عقلانی، امیدبخش و مردمی خود درون حوزه اطلاع‌رسانی را ان شاء‌الله با قدرت ادامه خواهد داد و حل مشکلات مردم، پیشرفت ایران و کمک به حاکمیت عقلانیت درون مدیریت کشور را بهترین دفاع از انقلاب و انجام تکلیف انقلابی خود می‌داند. انشاءالله که درون این مسیر موفق باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *