دبیران تخصصی یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال معرفی شدند

به گفته خبرگزاری فارس، نخستین نشست دبیران قسمت‌های تخصصی یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال با حضور دکتر محمد رضا بهمنی مشاور وزیر و رئیس مرکز فناوری اطلاعات ورسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ وارشاداسلامی و دبیران قسمت‌های تخصصی جشنواره یازدهم درون سالن جلسات مرکز برگزارشد.

محمد رضا بهمنی رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال عنوان کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را با موضوعات امید و نشاط اجتماعی، مقاومت و انقلاب اسلامی، خانواده و سبک زندگی، اقوام و فرهنگ ملی و محلی، مساجد و مناسک دینی، کسب و کارهای نوپا، حکمرانی و مدیریت از طریق مراجعه به نشانی http://samandehi…ir ارسال کنند.

درون آخر جلسه احکام دبیران قسمت‌های هفت گانه جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال توسط محمد رضا بهمنی مشاور وزیر و رئیس مرکز فناوری اطلاعات ورسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ وارشاداسلامی به شرح زیر اهدا شد:

علی فریدونی به عنوان دبیر قسمت اقوام وفرهنگ ملی و محلی

فرشادمهدی‌پور به عنوان دبیر قسمت انقلاب اسلامی ومقاومت

پروین داداندیش به عنوان دبیر قسمت خانواده و سبک زندگی

حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی دبیر قسمت مساجد و مناسک دینی

ابوالقاسم خداوردیلو دبیر قسمت کسب و کارهای نوپا

سیدمرتضی موسویان دبیر قسمت حکمرانی و مدیریت

عیسی کشاورز دبیر قسمت امید و نشاط اجتماعی

مهلت ثبت نام و ارسال اثر درون  یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال تا آخر اردیبهشت ۱۳۹۸ هست و پس از آن فرایند داوری شروع می شود و داوطلبین ازبرای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی https://festival…saramad…ir مراجعه کنند.

آیین اختتامیه جشنواره یازدهم درون ۱۲ تیرماه سال ۱۳۹۸ با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اصحاب فرهنگ، رسانه و فعالان فضای مجازی برگزار می شود.

انتهای پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *