روایت نبردی ازبرای شکست تاریکی به چاپ چهارم رسید

به گفته خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، رمان «لوثیا» جلد دوم از مجموعه «هفت جن» به قلم امید کوره‌چی از سوی نشر کتابستان معرفت به چاپ چهارم رسید.

بر اساس این گفته، «۷ جن» ازبرای آنهایی که اهل مطالعه یا تماشای آثار ژانر وحشت هستند حتما جذاب خواهد بود؛ جلد اول این رمان یقه خواننده را می‌گیرد و وی را با خود به عمق دنیای ساحران و جادوگران می‌برد و خواننده با خواندن «۷ جن» سفری شگفت‌انگیز با جنیان را شروع خواهد کرد.

این کتاب درون واقع دنباله رمان «هفت جن» بوده درون ادامه آنهایی که جلد اول را خوانده باشند ازبرای شکست دشمن روشنایی وارد فضای تازه‌ای خواهند شد.

این رمان که جلد اول آن پیش از این با عنوان «هفت جن» روانه بازار کتاب شده بود اثری هست فانتزی که درون آن خواننده شاهد اتفاقات گوناگونی درون حوزه امور ماوراءالطبیعه هست و نویسنده دست خواننده را می‌گیرد و با خود به دنیای جنیان می‌برد.

درون بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «ما خواهران دریا بودیم، مریشا و تریشا. ملکه می‌گفت نام ما را پادشاه آگراداتس انتخاب کرده؛ مریشا به این معنی جنگجو و تریشا به این معنی جادوگر.

ما دو پری، تنها امید سرزمین پریان بودیم تا آنکه مریشا قانون را نقض کرد. بله، درون سرزمین پریان قانونی وجود دارد که بر سنگپاره‌های کوه بنفش حکاکی شده، قانونی که می‌گوید هرکس بخواهد سرزمین پریان را ترک کند، به راستی از آیین نیاکان خود برگشته و مرتد و لعنتی هست؛ وی مستحق مرگ هست، نابودش کنید یا کوه بنفش وی را خواهد کشت.»

چاپ چهارم رمان «لوثیا» که امید کوره‌چی آن را نوشته از سوی نشر کتابستان معرفت درون ۴۸۰ صفحه با قیمت ۵۰ هزار تومان روانه کتابفروشی‌ها شده هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *