سردار غیب پرور: سامانه‌ای ازبرای جمع آوری اطلاعات مناطق سیل زده و مساجد ایجاد می‌شود

به گفته خبرگزاری فارس، سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین درون جلسه قرارگاه مسجد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: سیل‌های گذشته با وجود خسارت‌های وارده ولی برکات زیادی از جمله انسجام ملی را درون کشور بوجود آورد.

 سردار غیب پرور درون مورد ایجاد «طرح جهاد همبستگی ملی» گفت: این طرح ملی ازبرای بازسازی و نوسازی مناطق مردم سیل‌زده کشور با همت مردم، هیات مذهبی و با محوریت مساجد انجام می‌شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین درون همین رابطه گفت: درون این طرح ملی و مردمی بنا نداریم جای دولت بنشینیم و کار تصدی‌گری و اجرایی انجام دهیم بلکه هدف ما کمک به دولت هست و تا آخر کار نقش حمایتی خود را ایفا خواهیم کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه درون امر بسیج با اشاره به نقش فرماندهان سپاه های استانی درون کمک به جمع آوری اطلاعات سیل زدگان اظهار داشت: سامانه‌ای درون این راستا درون تمام حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر کشور فعال می شود تا اطلاعات مناطق سیل زده و همچنین مساجد جمع آوری شود تا به صورت منسجم درون سامانه ازبرای سهولت بیشتر کار بارگذاری گردد.

سردار غیب پرور درون آخر  با اشاره به فراخوانی و دعوت از عموم مردم درون این طرح گفت: نیت و نقش بسیج مشارکت دادن عامه مردم هست تا بتوانیم با هم افزایی و همکاری هم این طرح معنوی را به سر انجام برسانیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *