سنگر جهاد فرهنگی فرزندانمان را خالی نخواهیم گذاشت

به گفته خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس، مراسم سیزدهمین سالگرد حادثه هواپیمای C130 ارتش با حضور مسئولین، فرماندهان ارتش و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا درون مقبره شهدای اصحاب رسانه واقع درون قطعه ۵۰ بهشت زهر(س) برگزار و بیانیه‌ای بدین شرح قرائت شد:

۱- امروز درون سیزدهمین سالگرد شهادت عزیزانمان و درون اوج عزت چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گرد هم آمده‌ایم تا ادامه‌دهنده مسیر عزیزان شهیدمان باشیم و درون مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تا پای جان ایستادگی کنیم. پیمان می‌بندیم که همواره پشتیبان و گوش به فرمان ولایت فقیه باشیم و درون مسیر تحقق آرمان های مقدس شهدا گام برداریم. 

۲- باور راسخ داریم که اصحاب رسانه، مجاهدان خط مقدم جنگ نرم و تقابل فرهنگی با دشمن هستند و شهیدان عزیزمان را از پرچمداران این مجاهده فرهنگی می‌دانیم. دشمن بداند که درصورتیکه امروز همچنان ایران اسلامی درون معرض هجمه فرهنگی دشمن زبون قرا دارد. ما خانواده شهدای اصحاب رسانه سنگر جهاد فرهنگی فرزندانمان را خالی نخواهیم گذاشت و دفعه رسالتشان را درون مبارزه با جنگ نرم دشمن و حفظ و حراست از مرزهای فرهنگی ایران اسلامی بر دوش خواهیم کشید. هم قسم‌می شویم که درون این مسیر پر افتخار دوشادوش هم و با اتحاد و همدلی تا آخرین قطره خونمان مبارزه کنیم. 

۳- سران استکبار جهانی و منحوس صهیونیستی باید بدانند که پیمان و پیوند ما با انقلاب اسلامی ملت مقتدر ایران همیشگی هست و هرگز خللی درون این اندیشه انقلابی و صلابت پیمانمان نخواهند یافت، همرا ملت و تابع رهبر معظم انقلاب هستیم و فرامین حکیمانه معظم له را درون تمام شئون زندگی نصب‌العین قرار می دهیم. از اذن جهان گرفته تا مجاهده فرهنگی. از مقاومت درون عرصه دفاعی گرفته تا مقاومت اقتصادی و حمایت از کالای داخلی. 
دشمن بداند که رمز وحدت ما پیوستگی به ولایت فقیه هست و این پیوستگی پایدار خواهد بود با تمام فتنه های آنان را به شکست تبدیل کنیم.

۴- وصیت معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهیدان سرافرازمان همواره این بوده که تسلیم زورگویی ها و فتنه گری ها نشویم و ما نیز درون جوار بارگاه ملکوتی حضرت امام و شهیدان خلداشیانمان پیمان می بندیم که ازبرای مبارزه با تفکرات شوم و تصمیمات نابخردانه استکبار و مزدوران آن  آمریکای جنایتکار و هم پیمانان کج اندیشش با تمام توانمان ایستادگی خواهیم کرد. 

۵- بهترین عزیزانمان را درون مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب و اسلام عزیز تقدیم کرده‌ایم و به آن افتخار می‌کنیم از مسئولین و مدیران کشور نیز تقاضا داریم که همچنان همت خود را ازبرای اقتدار و سربلندی ایران عزیز بیش از بیش بکار بندند و درون برابر توطئه های شوم استکبار همچنان قوی و استوار ایستادگی کنند.

به گفته فارس، ۱۵ آذر ۱۳۸۴ جمعی از اهالی رسانه ازبرای پوشش خبری رزمایش عاشقان ولایت درون چابهار، عازم این مأموریت بودند که متأسفانه به دلیل نقص فنی، هواپیمای حامل آن‌ها (C130) سقوط کرد و جمعی از خبرنگاران به شهادت رسیدند. محمدصادق نیلی خبرنگار خبرگزاری فارس و علیرضا برادران عکاس این خبرگزاری نیز درون پرواز مذکور حضور داشتند و به فیض شهادت نائل آمدند. روحشان شاد و یادشان گرامی باد. (+)

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *