مروری بر سه‌ دهه نقاشی‌های ناصر عزیزی

 

به گفته خبرگزاری فارس، نقاشی‌های خلق شده درون طول سه دهه فعالیت هنری ناصر عزیزی درون قالب نمایشگاه مروری بر آثار این هنرمند، درون گالری آریانا به نمایش درون می‌آید.

این نمایشگاه فرصتی فراهم می‌کند که سیر تحولی و تجربه‌اندوزی این هنرمند کشورمان از شروع دهه ۷۰  تا امروز درون معرض تماشا قرار بگیرد. تازه‌ترین نمایشگاه ناصر عزیزی که از ۲۴ خرداد افتتاح می‌شود، شامل ۵۳ اثر از فیگورها، کالیگرافی‌ها، نقاشی‌های برگرفته شده از ایران باستان و موتیف‌های شرقی و اسلامی و نیز بعضی آثار متاثر از فضای سورئال هست. 

عزیزی علاوه بر نمایشگاه‌های گروهی و انفرادی داخلی درون کشورهایی مانند نروژ، سوئیس، آلمان، قطر، کویت و امارات متحده عربی نمایشگاه داشته و نیز درون سمپوزیوم‌های مختلفی درون کشورهایی چون فرانسه و اسلواکی شرکت کرده هست. 

این نمایشگاه ازبرای ۴ روز بر پا می‌شود و روز ۲۷ خرداد قبل از مسافرت هنرمند به کشور آلمان، ازبرای شرکت درون یک سمپوزیوم میان‌المللی به اتمام می‌رسد.

علاقمندان می‌توانند روز جمعه ۲۴ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۱ درون مراسم افتتاحیه شرکت کنند و روزهای ۲۵ تا ۲۷ خرداد، از ساعت ۱۵ تا ۱۷ ازبرای بازدید آثار به نشانی خیابان شریعتی، الهیه، خیابان فیاضی (فرشته)، پلاک ۹ مراجعه کنند.

ناصر عزیزی متولد ۱۳۴۹ درون تهران، تحصیلات آکادمیک درون زمینه نقاشی را از هنرستان پسران هنرهای زیبای تهران وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شروع کرد و درون سال ۱۳۷۰ پس از اخذ دی‍پلم، وارد دانشگاه شد. وی سال ۱۳۷۶ تحصیلاتش را تا مقطع فوق لیسانس درون همین دانشگاه به آخر رساند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *