معرفی برگزیدگان مسابقات میان‌الملی قرآن درون قسمت‌های مختلف+اسامی

به گفته خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس آیین اختتامیه سی‌وششمین دوره مسابقات میان‌المللی قرآن کریم دقایقی پیش درون مصلای بزرگ امام خمینی(ره) شروع شد و نفرات برتر این رقابت‌ها درون قسمت‌های مختلف معرفی شدند.

اسامی برگزیدگان به شرح ذیل هست؛

قسمت طلاب علوم دینی

رشته خطابه قرآنی

رتبه اول: عمر سفرانی از سوریه
رتبه دوم: عبدالکامل از روسیه
رتبه سوم: محمد صاحب علی‌الانباری از عراق

رشته ترتیل و تفسیر قرآن کریم

رتبه اول: روح الله آقایی از ایران
رتبه دوم: سیدمهدی مشرف از افغانستان
رتبه سوم: محمد السید موسی از لبنان

رشته حفظ و تفسیر قرآن کریم

رتبه اول: محمد خاکپور از ایران
رتبه دوم: احمد محمد طاهر از چاد
رتبه سوم: محمد بهدی از الجزایر

رشته قرائت تحقیق و تفسیر قرآن کریم

رتبه اول: سلمان اصل غوابش از ایران
رتبه دوم: محمدکریم محسنی از افغانستان
رتبه سوم: صدیق ملیانا از اندونزی

قسمت بزرگسالان

رشته قرائت

رتبه اول: سلمان امر‌الله از اندونزی
رتبه دوم: مهدی غلام‌نژاد از جمهوری اسلامی ایران
رتبه سوم: محمدرضا سلمان از عراق
رتبه چهارم: احمد سمیر عبدالعزیز عبدالغنی از مصر
رتبه پنجم: وان عین‌الدین حلمی از مالزی

قسمت دانش‌آموزان

رشته حفظ‌کل پسران

رتبه اول: عبدالعلیم عبد‌الرحیم محمد حاجی از کنیا
رتبه دوم: علی فیضی از جمهوری اسلامی ایران
رتبه سوم: محمود ابوالخیر ناصیف از سوریه

رشته حفظ‌کل دختران

رتبه اول: زینب امین‌پور از جمهوری اسلامی ایران
رتبه دوم: فیضا نرگس از ترکیه
رتبه سوم: ریم العشکول از اردن

رشته قرائت پسران

رتبه اول: امیرحسین رحمتی از جمهوری اسلامی ایران
رتبه دوم: سیدیاسین حسینی از افغانستان
رتبه سوم: محمد رفقی هواری از اندونزی

به گفته فارس این مسابقات درون رشته قرائت دانش‌آموزان دختر به دلیل به حدنصاب نرسیدن شرکت‌کنندگان برگزار نشد.

قسمت روشندلان

رشته حفظ‌کل قرآن

رتبه اول: السید حمدی السید ابراهیم از مصر
رتبه دوم: سعید علی‌اکبری از جمهوری اسلامی ایران
رتبه سوم: سید نورالحق از هند

قسمت بانوان

رشته حفظ کل قرآن

رتبه اول: مریم شفیعی از جمهوری اسلامی ایران
رتبه دوم: فاطمه یونس از لبنان
رتبه سوم: سمانه موسوی از افغانستان

درحال تکمیل…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *