وقت ارسال اثر به نخستین جشنواره ملی حکمت و نیایش تمدید شد

به گفته خبرگزاری فارس؛ حجت‌الاسلام امیر شمس دبیر اجرایی نخستین جشنواره ملی حکمت و نیایش گفت: به دلیل استقبال علاقه‌مندان و هنرمندان، وقت دریافت اثر درون این جشنواره تا ۱۵ اردییهشت تمدید شد.

وی ادامه داد: این جشنواره با محوریت نهج‌البلاغه و صحیفه‌سجادیه درون قالب جشنواره‌های آیات به میزبانی استان تهران برگزار می‌شود.

شمس اظهار داشت: این جشنواره که با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران درون حال برگزاری هست، با استقبال علاقه‌مندان روبرو بوده هست.

وی خاطر نشان کرد: مهلت دریافت آثار ۳۰ فروردین‌ماه پر نظر گرفته شده بود که به درخواست هنرمندان، این وقت تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه تمدید شد.

به گفته حجت‌الاسلام شمس این جشنواره با هدف معرفی آثار برتر پژوهشی، علمی و ادبی درون حوزه عترت برگزار می‌شود.

وی، تقویت مبانی دینی و بنیان‌های اخلاقی با محوریت نهج‌البلاغه و صحیفه‌سجادیه، حمایت از پژوهشگران، استادان، هنرمندان و فعالان حوزه معارف و مفاهیم عترت طاهره (ع)، جریان‌سازی و رونق‌بخشی به این نوع آثار پژوهشی را از دیگر اهداف جشنواره عنوان کرد.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره ملی حکمت و نیایش ادامه داد: فراخوان جشنواره درون قسمت‌های پژوهشی‌، هنری و آواها و خوانش‌ها منتشر شده و علاقه‌مندان می‌توانند درون قسمت پژوهشی با ارسال آخر‌نامه، رساله، کتاب، ترجمه و تصحیح نهج‌البلاغه و صحیفه‌سجادیه، شعر و قصه به دبیرخانه، درون این جشنواره شرکت کنند.

دبیر اجرایی جشنواره یادآور شد: درون قسمت هنری، دبیرخانه جشنواره آثار خوشنویسی و پوستر، کلیپ‌های داستانی، نماهنگ کوتاه و بلند را دریافت کرده و درون قسمت‌آوایی نیز خطبه‌خوانی نهج‌البلاغه و نیایش‌خوانی صحیفه‌ سجادیه برگزار می‌شود.

وی تأکید کرد: هیأت داوران جشنواره آثاری که از سال ۹۰ تاکنون تولید شده‌اند را داوری خواهد کرد.

وی تأکید کرد: علاقه‌مندان می‌توانند به قصد شرکت درون جشنواره حکمت و نیایش به سایت دبیرخانه آن به نشانی www…hekmatoniayesh…com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *